Chlebiš

Ořezávač hran trávníku KS 300 Pro

Ořezávač hran trávníku KS 300 Pro Eliet
Strojem ELIET pro odřezávání hran trávníku ušetříte mnoho času a peněz. V místech,na kterých dokonce nejlepší travní sekačka ztroskotá, nasadíte jednoduše odřezávač hran trávníku ELIET. Čistý střih poskytne Vašemu trávníku opět pěstěný vzhled.

Odřezávač hran trávníku ELIET je kompaktní, ale i vysoce funkční stroj, který svůj úkol plní vynikajícím způsobem.
Odřezávání zaoblených tvarů
Osa předního kola je v rovině s osou řezného nože. Nůž tak kopíruje dráhu předního kola, a proto můžete odřezávat také zaoblené tvary.
Bezpečnost
Odřezávač hran trávníků je velice bezpečný stroj. Otáčející se nůž je chráněn srpovitým ochranným krytem. Nevzniká takto žádné nebezpečí odletujících kamínků.
Nastavení úhlu
Úhel nože je nastavitelný. Můžete tak velmi přesně řezat i přerostlou trávu, aniž byste poškodili strukturu hran trávníku.
Přesný a čistý řez
Čistého a přesného řezu dosáhnete pouze ostrým nože ve vysoké rychlosti. Nůž je vyroben z tvrdé oceli s ostrým řezem při otáčkách cca 3200 ot./min. Oproti nylonové struně u obyčejné strunové sekačky odřeže odřezávač hran ELIET každé stéblo jen s nepatrným narušením jeho struktury.

Model Motor - výkon Pohon Rychlost otáčení nože (ot./min) Průměr nože, materiál Maximální hloubka řezu (mm) Nastavení nože Rozměry (mm) Hmotnost (kg)
KS 300 Pro Honda GX160 5,5k klínovým řemenem 2550 300 mm / 55 SiCr7 110 0-25-45 1250x460x900 37

Pokud máte zájem zaslat poptávku na daný model stroje, klikněte na tlačítko P. Následně budete přesměrováni na poptávkový formulář.

Příslušenství
8-zubý kotouč

Pro poněkud obtížnější pracovní postupy nahraďte standardní nůž osmizubým kotoučem. Především podél obrubníků je nebezpečí zlomení nože menší.
Rovný standardní nůž

Standardně je stroj dodáván s klasickým rovným nožem, kterým má dvě řezné plochy.


Sjednejte si bezplatné předvedení tohoto stroje!
Stroje a technika pro profesionální nasazení
(c) 2003-2017 CHLEBIŠ s.r.o
Štípačky na dřevo BALFOR
BALFOR (Ballario&Foresttelo)
- štípačky na dřevo, štípací poloautomaty, kotoučové pily.
Jsme oficiální zástupci
této značky pro ČR.