Chlebiš

Vysavač listí Truck Loader TL 450 HD

Vysavač listí Truck Loader TL 450 HD Eliet
Stroj ELIET-Truckloader byl vyvinut pro maximální zatížení. Je koncipován pro rychlou a efektivní práci. Svým výkonným motorem vyvíjí tento větrný vír sílu sání, kterým můžete snadno nasávat velké množství listí.

Tato sací kombinace podléhá nejpřísnějším bezpečnostním normám se zvláštním zřetelem na uživatelský komfort. Z hlediska ergonomie určuje tento stroj ELIET-Truckloader další směr vývoje. Také byla optimalizována náročnost údržby, protože stroj musí pracovat v trvalém provozu.
Potřebné údržbářské práce jsou hotovy v rekordním čase.
Ergonomický SwinghandleTM
Seřiditelná sací hubice je uložena na dvou výkyvných kladkách a nemusí být tedy už uživatelem zvedána. Především ergonomická řídítka a nosný postroj usnadňují dlouhodobou práci.
Ocelový ventilátor
Ocelové lopatkové kolo (tloušťky 6 mm) je odolné proti nárazům nasávaných kamenů jakož i proti písku a zemině.

Model Motor - výkon Výkon - rychlost vzduchu Průměr turbíny - tloušťka Průměr lopatk. kola - tloušťka Vyhaz. komín - průměr / otočitelný Sací hadice, průměr - délka Rozměry (mm) Hmot. (kg)
TL Pro 450 HD Subaru E40 el. 14 k / B&S Vanguard V-Twin el. 18 k 108 m3/min - 260 km/h 450 mm - ocel 3 mm 380 mm - ocel 5 mm 200 mm / 360° 200 mm - 3,5 m 1140x800x1430 80-160

Pokud máte zájem zaslat poptávku na daný model stroje, klikněte na tlačítko P. Následně budete přesměrováni na poptávkový formulář.

Sjednejte si bezplatné předvedení tohoto stroje!
Stroje a technika pro profesionální nasazení
(c) 2003-2017 CHLEBIŠ s.r.o
Štípačky na dřevo BALFOR
BALFOR (Ballario&Foresttelo)
- štípačky na dřevo, štípací poloautomaty, kotoučové pily.
Jsme oficiální zástupci
této značky pro ČR.