Chlebiš

Vysavač Cameleon M

Vysavač Cameleon M Eliet
Cameleon M je novinka Eliet kombinující travní vysavač s volitelnou drtící jednotkou.

Stroj je určen pro vlastníky rozlehlých zahrad, může být prakticky využit pro jakékoliv činnosti související s údržbou - odstraněním nečistot a odpadu z dvorů a nádvoří jako je spadané listí, odřezky živého plotu, ostříhané květiny apod.

Ergonomie
Sací hubice je připevněna k výkyvné rukojeti. Toto zavěšení umožňuje flexibilně kopírovat pohyb obsluhy. Pro větší uživatelský komfort vyvinul Eliet koncovku sací hubice vybavenou malým kolečkem. Nyní tak uživatel nemusí hubici nadzvedávat. Dlouhé rukojeti umožňují jakémukoliv uživateli, bez ohledu na jeho tělesné dispozice, udržovat hubici ergonomicky správným způsobem. Přední otočné kolečko zajišťuje patřičnou manévrovatelnost.

Jednoduchost použití
Sběrný koš může být jednoduše vztyčen dozadu a dotlačen na jakékoliv místo k vyprázdnění. Může být také tlačen dopředu pomocí rukojetí. Síťová dvířka uzavírají sběrný koš, byla konstruována pro jednoduché zapojení a vyjmutí.

Model Motor - výkon Sací hadice, průměr - délka Objem zásobníku (l) Průměr turbíny (mm) Průměr lopatkového kola (mm) Rozměry (mm) Hmotnost (kg)
Cameleon M 450 Subaru EX27 9,0 k 200 mm - 2,0 m 700 450 300 1700x1000x1180 117

Pokud máte zájem zaslat poptávku na daný model stroje, klikněte na tlačítko P. Následně budete přesměrováni na poptávkový formulář.

Sjednejte si bezplatné předvedení tohoto stroje!
Stroje a technika pro profesionální nasazení
(c) 2003-2018 CHLEBIŠ s.r.o
Štípačky na dřevo BALFOR
BALFOR (Ballario&Foresttelo)
- štípačky na dřevo, štípací poloautomaty, kotoučové pily.
Jsme oficiální zástupci
této značky pro ČR.