Chlebiš

Vertikutátor E 600 Compactor

Vertikutátor E 600 Compactor Eliet
Trojnásobně efektivnější vertikutace!
Některé vertikutátory jsou vybaveny sběrným košem pro sběr vyhrabaného mechu. Ale protože většina typů mechu má vzdušnou a objemnou strukturu, jsou tyto sběrné jednotky velmi rychle zaplněny a potřebují vyprázdnit každých 10 metrů. Tato „start-stop“ metoda odstraňování mechu je obtěžující a sběrný koš je často z tohoto důvodu nevyužíván. Problém sběru tak zůstává nevyřešen. Eliet nyní s E 600 Compactorem nabízí řešení vše v jednom. Vertikutátor, nejenže odstraňuje mech z trávníku, také jej sbírá a následně stlačuje ve sběrném koši – vše v jednom a ve stejném procesu. Eliet E 600 Compactor je opravdovou revolucí pro profesionální zahradníky pečující o trávník, proměňuje časově náročnou a únavnou činnost při odstraňování mechu v jednoduchý a rychlý proces.

Trojnásobná úspora s jedním strojem!
V jarních měsících mají profesionální zahradníci plné ruce práce s renovací zahrad svých zákazníků po zimě. Časově vysoce náročné odmechování zabere velkou část jejich jarních činností. Ve spojitosti s nepředvídatelným počasím je opravdu velkou výzvou stihnout dokončit všechnu práci v takto limitovaném časovém prostoru. Využití E 600 Compactoru poskytuje alespoň tři hlavní úspory. Nejenže stroj urychluje proces vertikutace, ale také jej provádí důkladněji a efektivněji. Co by profesionální zahradník tak tímto ušetříte minimálně 50% času, ve kterém se pak můžete věnovat dalším zákazníkům.

Model Motor Výkon (k.) Prac. záběr (mm) Provedení nožů - vertikutační hřídele Počet nožů / tloušťka nožů Sběrný koš - zásobník (l) Rozměry (mm) Hmotnost (kg)
E 600 Compactor Subaru EX27 9,0 600 Double-cut nože 36 / 1,5 mm 95 1250x750x900 135

Pokud máte zájem zaslat poptávku na daný model stroje, klikněte na tlačítko P. Následně budete přesměrováni na poptávkový formulář.

Sjednejte si bezplatné předvedení tohoto stroje!
Stroje a technika pro profesionální nasazení
(c) 2003-2018 CHLEBIŠ s.r.o
Štípačky na dřevo BALFOR
BALFOR (Ballario&Foresttelo)
- štípačky na dřevo, štípací poloautomaty, kotoučové pily.
Jsme oficiální zástupci
této značky pro ČR.