Chlebiš

Sekačka na vysokou trávu

Sekačka na vysokou trávu Viking
Speciálně na místech, která jsou sečená řídce – např. sady a louky. Násypy a okraje cest jakož i větší soukromé zahrady s nepěstovanými zelenými plochami – je sekačka na vysokou trávu MB 6 RH jako doma. Její 3-kolová konstrukce s velkými zadními koly a jedním výškově nastavitelným předním kolem s možností vychylování ji umožňuje pracovat také v nerovném terénu velmi obratně a činí ji tak opravdovým pomocníkem při péči o krajinu.

Centrální nastavení výšky sekání ve 4 stupních, ovládané přímo z držadla. Sklopné vodící držadlo, nastavitelné do výšky a do stran. Ukazatel výšky sečení. Silný motor s výkonem 6.0 k. s nasáváním vzduchu přes speciální sací potrubí chránící vzduchový filtr před znečištěním. Velká zadní s integrovanou volnoběžkou, umožňující otáčení sekačky o 360° a snadnou manévrovatelnost. Přední kolo s možností vychylování, nastavení výšky a zaaretování. Krycí plachta s vlákny vyztužené plastové fólie chrání uživatele i stroj před prachem a rozvířenou posečenou hmotou. Žací skříň z ocelového plechu a boční vodící plech pro usměrnění trávy a jednostranné přesné sekání hrany.

Model Motor Výkon (k.) Šířka záběru (cm) Výška sečení (mm) Hmotnost (kg) Pojezd
MB 6 RH B&S Serie 750 DOV RS 2,8 / 3,8 53 55-150 67 ano - 2,7 km/h

Pokud máte zájem zaslat poptávku na daný model stroje, klikněte na tlačítko P. Následně budete přesměrováni na poptávkový formulář.

Sjednejte si bezplatné předvedení tohoto stroje!
Stroje a technika pro profesionální nasazení
(c) 2003-2018 CHLEBIŠ s.r.o
Štípačky na dřevo BALFOR
BALFOR (Ballario&Foresttelo)
- štípačky na dřevo, štípací poloautomaty, kotoučové pily.
Jsme oficiální zástupci
této značky pro ČR.